Danışmanlık / Müşavirlik / Denetim Projeleri

delimahmutlu.PNG

DELİMAHMUTLU HİDROELEKTRİK SANTRALİ 

Başlama Tarihi: 2012

Bitirme Tarihi:

 

Pusula’nın Yatırımcısı olduğu Delimahmutlu  Regülatörü ve HES Projesi İç Anadolu Bölgesi’nde, Konya ilinde Halkapnar İlçesi sınırları içerisinde, Göreme Deresi/Zanapa Çayı üzerinde bulunmaktadır.Proje, 3 MW kurulu güce sahip olup, 2,400m cebri boru, talveg kotundan 5m yüksekliğinde regülatör imalatlarını ve 2 adet Pelton tipi türbin ekipmanlarını kapsamaktadır.

mertekli.PNG

ERTEKLİ REGÜLATÖRÜNE HES YAPIMI REVİZE FİZİBİLİTE RAPORU HAZIRLANMASI, PROJE AŞAMASI (MÜŞAVİRLİK) DANIŞMANLIK HİZMETİ

Başlama Tarihi: 27.07.2020

Bitirme Tarihi: 07.08.2020


 

Erzincan ili Merkez ilçesinde olan ER İdare Anonim şirketine ait olan  Mertekli Regülatörü ve HES Yapımı Projesinin  Fizibilite Raporu hazırlanması ve Proje Danışmanlık işidir.

botaş res.PNG

BOTAŞ LİSANSSIZ RÜZGAR ENERJİ SANTRALİ KURULUMU ÖN HAZIRLIK HİZMETİ

Başlama Tarihi: 04.02.2020

Bitirme Tarihi:04.02.2021


 

İstanbul ili Silivri İlçesinde olan BOTAŞ Silivri İşletme Müdürlüğüne ait olan  Lisanssız Rüzgar Enerji Santrali kurulumu için tüm fizibilite çalışmaları ve gerekli izinlerin alınması işidir.

mavi hes.PNG

MAVİ HES PROJESİ FİZİBİLİTE RAPORU HAZIRLANMASI,PROJE ve YAPIM AŞAMASI DANIŞMANLIK HİZMETİ PROJESİ

Başlama Tarihi:27.02.2017

Bitirme Tarihi:01.01.2021

 

Konya İli Selçuklu İlçesinde bulunan Mavi Hes Projesinde 1 adet 25 MW'lik Hidroelektrk Santral yapım işinin fizibilite raporu hazırlanması, proje ve yapım aşaması danışmanlık hizmeti.

bolu 2. sınıf katı atık.PNG

Bolu 2. Sınıf Katı Atık Düzenli Depolama Sahası Müşavirlik Hizmeti Projesi

Başlama Tarihi: 01.05.2018

Bitirme Tarihi : 31.12.2018

Bolu ili Merkez ilçesi Yukarısoku Köyü İğnesi Mevkii sınırları içerisinde bulunan II. Sınıf Katı Atık Düzenli Depolama Sahası 2. Lota ait,  onaylı Uygulama Projesinin, Yapım İşine Esas İhale Dokümanlarının incelenmesi, Uygulama Projesi Hazırlanması mevzuata ve standartlara uygun olarak denetlenmesi ve aylık ve iş sonu denetim raporlarının ilgili yerlere düzenli olarak sunulması hizmetidir.

Giresun taşkın koruma.PNG

Giresun Taşkın Koruma Su Yapıları Denetim Hizmeti Projesi

Başlama Tarihi : 5.03.2018

Bitirme Tarihi : 05.03.2020

 

Giresun ili taşkın koruma, su yapıları ile ilgili her türlü tesisin; her türlü araştırma, proje, kalite kontrol inşaat, montaj, bakım, onarım ve taşınmazlarla ilgili faaliyetlerinin, işin sözleşme ve eklerine uygun olarak danışmanlık ve kontrollüğünün yapılmasıdır.

Emet Katı Atık.PNG

Emet Katı Atık Depolama Sahası İkmal İnşaatı Denetim ve Kontrol Projesi

Başlama Tarihi: 23.10.2017

Bitiş Tarihi: 28.09.2018


 

Kütahya ili Emet ilçesi Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Emet Bor İşletme Müdürlüğü sınırları içerisinde bulunan Gökşin İnşaat tarafından yapılan Emet Katı Atık Depolama Sahası İkmal İnşaatının denetimi ve kontrollüğü işidir.

izmit su aş düzenli çamur depolama.PNG

İZMİT SU A.Ş. ÇAMUR DÜZENLİ DEPOLAMA YAPIMI İŞİ DANIŞMANLIK HİZMETİ

Başlama Tarihi: 14.05.2020

Bitirme Tarihi :31.12.2020

 

İzmit Su A.Ş. tarafından işletilmekte olan İzmit İçmesuyu Arıtma Tesisi'nden çıkan çamurların proje sahası Kocaeli ili, Başiskele İlçesinde bulunan adreste düzenli depolama tesisi kurularak bertaraf edilmesi projesinin denetim, danışmanlık hizmeti işidir.

Kars Karakurt.PNG

Kars Karakurt Barajı ve HES İnşaatı Su Yapıları Denetimi Projesi

Başlama Tarihi: 05.10.2017

Bitirme Tarihi: 24.03.2020

 

 Kars Karakurt Barajı ve HES İnşaatı işine ait projelerin incelenmesi, onaylanması ile inşaatın teknik şartname, tasidiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlenmesi hizmetidir.

Rize ili Taşkın Koruma.PNG

Rize İli Taşkın Koruma ve Rusubat Kontrolü Müşavirlik Hizmetleri

Başlama Tarihi: 07.05.2018

Bitirme Tarihi:14.05.2021

 

DSİ 22. Bölge sınırları içerisinde bulunan Rize ilinde Taşkın Koruma ve Rusubat Kontrolü işinin projelerin incelenmesi, onaylanması ile inşaatının teknik şartname, tasdiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlemesi hizmetidir.

Çorlu 3. sınıf düzenli depolalma.PNG

Tekirdağ İli Çorlu İlçesi III. Sınıf Düzenli Depolama Tesisi  SYDF İnşaat Denetim Projesi

Başlama Tarihi:06.06.2018

Bitirme Tarihi:06.07.2018

 

Projenin konusu Tekirdağ ili Çorlu ilçesi sınırlarında bulunan III. Sınıf Düzenli Depolama Tesisi işine ait projelerin incelenmesi, onaylanması ile inşaatın teknik şartname, tasidiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlenmesi hizmetidir.

İbrice.PNG

İBRİCE MADEN III. SINIF DÜZENLİ DEPOLAMA TESİSİ (DDT) İNŞAAT DENETİMİ HİZMETİ PROJESİ

Başlama Tarihi:17.01.2019

Bitirme Tarihi:17.02.2019

 

TEKİRDAĞ İli Malkara ilçesi sınırlarında bulunan III. Sınıf Düzenli Depolama Tesisi (DDT) işine ait projelerin incelenmesi, onaylanması ile inşaatının teknik şartname, tasdiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlemesi hizmetidir.   

İmpaz.PNG

İMPAZ İNŞAAT II. SINIF DÜZENLİ DEPOLAMA TESİSİ (DDT) SYDF İNŞAAT DENETİMİ HİZMETİ PROJESİ

Başlama Tarihi:10.06.2019

Bitirme Tarihi:10.07.2019

 

İmpaz İnşaat Şirketine ait olan  Tekirdağ İli Çorlu ilçesi sınırlarında bulunan 2. Sınıf Düzenli Depolama Tesisi (DDT) işine ait projelerin incelenmesi, onaylanması ile inşaatının teknik şartname, tasdiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlemesi hizmetidir.

integraş.PNG

İNTEGRAL ÇEVRE İNŞAAT I. SINIF DÜZENLİ DEPOLAMA TESİSİ (DDT) SYDF İNŞAAT DENETİMİ HİZMETİ

Başlama Tarihi:01.06.2019

Bitirme Tarihi:01.07.2019

 

İntegral’e ait Edirne İli Enez ilçesi sınırlarında bulunan Düzenli Depolama Tesisi (DDT) işine ait projelerin incelenmesi, onaylanması ile inşaatının teknik şartname, tasdiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlemesi hizmetidir. 

Kardeşoğulları.PNG

KARDEŞOĞULLARI HAFRİYAT İNŞAAT I. SINIF DÜZENLİ DEPOLAMA TESİSİ (DDT) SYDF İNŞAAT DENETİMİ HİZMETİ

Başlama Tarihi:01.10.2017

Bitirme Tarihi:01.11.2017


 

Tekirdağ İli Çorlu ilçesi sınırlarında bulunan 2. Sınıf Düzenli Depolama Tesisi (DDT) işine ait projelerin incelenmesi, onaylanması ile inşaatının teknik şartname, tasdiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlemesi hizmetidir.

sakarya katı atık.PNG

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi İkinci Lot YapıÖO Müşavirlik Projesi

Başlama Tarihi: 28.11.2018

Bitirme Tarihi:28.08.2020

 

Projenin Konusu Sakarya ilinde bulunan Düzenli Depolama Tesisi ikinci lot yapım işine ait projelerin incelenmesi, onaylanması ile inşaatının teknik şartname, tasdiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlemesi hizmetidir.

istaç.PNG

İSTAÇ SU YAPILARI DENETİMİ DANIŞMANLIK HİZMETİ PROJESİ

Başlama Tarihi: 13.10.2020

Bitirme Tarihi:

 

İstanbul’da bulunan İSTAÇ’a ait olan Su Yapılarının projelerin incelenmesi, onaylanması ile inşaatının teknik şartname, tasdiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlemesi hizmetidir.

cala.PNG

CALA Regülatörü ve Hes
Müşavirlik Pr

Başlama Tarihi: 28.07.2017

Bitirme Tarihi: 26.04.2018

 

Projenin konusu Artvin ili Yusufeli ilçesi Hungamek Deresinde bulunan Cala Regülatörü ve HES Projesine ait Su yapıları projelerin incelenmesi, onaylanması ile inşaatının teknik şartname, tasdiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlemesi hizmetidir.

biçay.PNG

BİÇAY KATI ATIK YÖNETİMİ BİRLİĞİ KATI ATIK BERTARAF VE DÜZENLİ DEPOLAMA TESİSİ İNŞAATI YAPIM İŞİ KONTROLORLÜĞÜ VE DENETİMİ  PROJESİ

Başlama Tarihi: 07.06.2016

Bitirme Tarihi: 07.06.2018


 

Çanakkale ili Biga ilçesinde bulunan Biçay katı atık bertaraf ve düzenli depolama tesisi inşaatının inşaatının teknik şartname, tasdiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlemesi hizmetidir.

troas.PNG

TROAS BÖLGESİ BELEDİYELERİ KATI ATIK YÖNETİM BİRLİĞİ’NİN KATI ATIK BERTARAF VE DÜZENLİ DEPOLAMA TESİSİ YAPILMASI İŞİNİN KONTROLLUK VE DENETİM HİZMETİ

Başlama Tarihi: 04.06.2016

Bitirme Tarihi: 26.11.2017

 

Troas Bölgesi Belediyeleri’ne ait olan Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi İnşaatının teknik şartname, tasdiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlemesi ve kontrol edilmesi hizmetidir.

erzincan katı atık.PNG

ERZİNCAN KATI ATIK DÜZENLİ DEPOLAMA TESİSİ YAPIMI KONTROLÖRLÜĞÜ

Başlama Tarihi: 9.04.2015

Bitirme Tarihi: 09.03.2016

 

 Erzincan ilinde bulunan Erzincan katı atık bertaraf ve düzenli depolama tesisi inşaatının teknik şartname, tasdiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlemesi hizmetidir.

giresun çalıkobası.PNG

GİRESUN ÇALIKOBASI HES PROJESİNE AİT SU YAPILARININ DENETİMİ  PROJESİ

Başlama Tarihi: 27.12.2016

Bitirme Tarihi: 25.07.2017

 

Giresun ili Bulancak ilçesi, Çelikobası HES yapımının onaylı fizibilite ve kati projesine uygun olarak, uygulama ve iş sonu projelerinin kontrol ve onayı ile yapımındaki inceleme ve denetimine ilişkin müşavirlik hizmetidir.

uzunburun.PNG

UZUNBURUN KATI ATIK BERTARAF VE DÜZENLİ DEPOLAMA TESİSİ İNŞAATI YAPIM İŞİ KONTROLÜ VE DENETİMİ PROJESİ

Başlama Tarihi: 21.09.2015

Bitirme Tarihi: 20.09.2016

 

Manisa ilinde bulunan Uzunburun katı atık bertaraf ve düzenli depolama tesisi inşaatının teknik şartname, tasdiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlemesi hizmetidir.

şavşat.PNG

ŞAVŞAT REGÜLATÖRÜ VE HES PROJESİNE AİT SU YAPILARININ DENETLENMESİ PROJESİ

Başlama Tarihi: 16.08.2016

Bitirme Tarihi: 16.07.2017

 

Artvin ilinde bulunan Şavşat HES yapımının onaylı fizibilite ve kati projesine uygun olarak, uygulama ve iş sonu projelerinin kontrol ve onayı ile yapımındaki inceleme ve denetimine ilişkin müşavirlik hizmetidir.

damla.PNG

DAMLA REGÜLATÖRÜ VE VE HES YAPIM İŞİ KONTROLÖRLÜĞÜ PROJESİ

Başlama Tarihi: 2017

Bitirme Tarihi:

 

Elazığ ilinde bulunan Damla HES yapımının onaylı fizibilite ve kati projesine uygun olarak, uygulama ve iş sonu projelerinin kontrol ve onayı ile yapımındaki inceleme ve denetimine ilişkin müşavirlik hizmetidir.

birsu.PNG

BİRSU I-II REGÜLATÖR VE HES İNŞAAT YAPIM KONTROLORLÜĞÜ VE DENETİM PROJESİ

Başlama Tarihi: 2012

Bitirme Tarihi:

 

Diyarbakır ve Bingöl illerinde bulunan Birsu I-II HES yapımının onaylı fizibilite ve kati projesine uygun olarak, uygulama ve iş sonu projelerinin kontrol ve onayı ile yapımındaki inceleme ve denetimine ilişkin müşavirlik hizmetidir.

ebru.PNG

EBRU REGÜLATÖR VE HES İNŞAAT YAPIM İŞİ KONTROLORLÜĞÜ VE DENETİMİ PROJESİ

Başlama Tarihi: 2016

Bitirme Tarihi:


Kastamonu ili, Bozkurt ilçesinde bulunan Ebru I-II HES yapımının onaylı fizibilite ve kati projesine uygun olarak, uygulama ve iş sonu projelerinin kontrol ve onayı ile yapımındaki inceleme ve denetimine ilişkin müşavirlik hizmetidir.

arı.PNG

ARI REGÜLATÖR VE HES İNŞAAT YAPIMI KONTROLORLÜĞÜ VE DENETİMİ

Başlama Tarihi: 2016

Bitirme Tarihi:

Rize ili, İkizdere ilçesinde bulunan Arı Reg. ve HES yapımının onaylı fizibilite ve kati projesine uygun olarak, uygulama ve iş sonu projelerinin kontrol ve onayı ile yapımındaki inceleme ve denetimine ilişkin müşavirlik hizmetidir.

çiçekli.PNG

ÇİÇEKLİ 1-2 REGÜLATÖRLERİ VE HES İNŞAAT YAPIMI KONTROLÜ VE DENETLENMESİ

Başlama Tarihi: 28.07.2016

Bitirme Tarihi: 28.05.2017
 

Artvin ilinde bulunan Çiçekli I-II  Reg. ve HES yapımının onaylı fizibilite ve kati projesine uygun olarak, uygulama ve iş sonu projelerinin kontrol ve onayı ile yapımındaki inceleme ve denetimine ilişkin müşavirlik hizmetidir

van pay sulama.PNG

VAN PAY SULAMASI MÜŞAVİRLİK VE KONTROLLÜK HİZMETİ

Başlama Tarihi: 05.06.2018

Bitirme Tarihi: 24.04.2026
 

Van ili Erciş ilçesinde bulunan Pay Sulaması  yapımının onaylı fizibilite ve kati projesine uygun olarak, uygulama ve iş sonu projelerinin kontrol ve onayı ile yapımındaki inceleme ve denetimine ilişkin müşavirlik hizmetidir.

giresun gelen.PNG

GİRESUN GELEN REGÜLATÖRÜ PROJESİ KONTROLLÜĞÜ VE DENETİMİ PROJESİ

Başlama Tarihi: 14.11.2017

Bitirme Tarihi: 13.12.2018

Giresun ilinde bulunan Gelen  Reg. ve HES yapımının onaylı fizibilite ve kati projesine uygun olarak, uygulama ve iş sonu projelerinin kontrol ve onayı ile yapımındaki inceleme ve denetimine ilişkin müşavirlik hizmetidir.

denizli tavas katı atık.PNG

Katı Atık Bertaraf Tesisi İnşaatı Yapımı İşi Denetim Hizmeti  Projesi

Başlama Tarihi: 18.1.2016

Bitirme Tarihi: 28.12.2016
 

Denizli ilinde bulunan Tavas, Kale, Beyağaç Yöresi katı atık bertaraf ve düzenli depolama tesisi inşaatının teknik şartname, tasdiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlemesi hizmetidir.

ordu düzenli katı atık.PNG

ORDU DÜZENLİ DEPOLAMA ALANI YAPIM İŞİNİN DENETLENMESİ

Başlama Tarihi: 02.08.2017

Bitirme Tarihi: 31.12.2017

 

Ordu ili Çaybaşı ilçesinde bulunani  düzenli depolama tesisi inşaatının teknik şartname, tasdiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlemesi hizmetidir.

şanlıurfa su denetim.PNG

Şanlıurfa Su Yapıları Denetlenmesi Projesi

Başlama Tarihi: 19.05.2017

Bitirme Tarihi: 15.12.2017

Şanlıurfa ili Eyyubiye ilçesinde bulunan su yapıları inşaatının teknik şartname, tasdiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlemesi hizmetidir.

elazığ katı atık.PNG

Elazığ Belediyesi Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesisi 2Lot, Sızıntı Suyu Havuzu ve Arıtma Çamuru Depolama Alanı Uygulana Projesindeki Yapım İşlerinin Kontrollük ve Denetimi Hizmeti Projesi

Başlama Tarihi: 13.06.2017

Bitirme Tarihi: 131.12.2017
 

Elazığ Belediyesi Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesisi 2.Lot, Sızıntı Suyu Havuzu ve Arıtma Çamuru Depolama Alanı Uygulana Projesindeki Yapım İşlerinin Kontrollük ve Denetimi Hizmetidir.

milas katı atık.PNG

Muğla Büyükşehir Belediyesi Milas Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi İnşaatı Yapım İşi Kontrolörlüğü ve Denetimi İşi

Başlama Tarihi: 08.06.2017

Bitirme Tarihi: 07.08.2018

 

Muğla ili Milas ilçesinde bulunan Milas Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi inşaatının teknik şartname, tasdiki projeler ve yürürlükteki mevzuat ve standartlara uygun olarak denetlemesi hizmetidir.

soğuk su.PNG

Soğuksu Regülatörü ve HES Projesine Ait Su Yapılarının Denetimi İşi

Başlama Tarihi: 22.08.2016

Bitirme Tarihi: 22.04.2017

Artvin ilinde bulunan Soğuksu  Reg. ve HES yapımının onaylı fizibilite ve kati projesine uygun olarak, uygulama ve iş sonu projelerinin kontrol ve onayı ile yapımındaki inceleme ve denetimine ilişkin müşavirlik hizmetidir.